Zabiegi laserem frakcyjnym.

Co wyróżnia nowoczesnelasery medyczne?

Zabiegi laserem frakcyjnym (laseroterapia) są jednymi z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach urody i salonach piękności. Zaawansowane technologicznie lasery wyróżniają się nie tylko wysoką skutecznością, ale i wszechstronnością. Laser nie tylko zadba o to, aby cera była nieskazitelna, bez zmarszczek i innych oznak starzenia. Pamiętaj że najnowsze zabiegi laserem pomogą także w usunięciu tatuażu lub makijażu permanentnego Za pomocą lasera frakcyjnego pozbędziesz się także szpecących blizn, rozstępów oraz pomarańczowej skórki. Laser spowoduje, że stanie się gładsza oraz poprawi jej ogólny stan.

Laseroterapia jako alternatywa dla skalpela

Laseroterapia z powodzeniem może zastąpić poniektóre zabiegi medycyny estetycznej. Efekty często widać już podczas pierwszej wizyty, ale zazwyczaj, dla uzyskania najlepszych rezultatów, poleca się wykonać serię zabiegów. Liczba zabiegów dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta.

zabiegi laserem frakcyjnym

Dla kogo są zabiegi laserem?

Zabieg laserem frakcyjnym jest to doskonałe rozwiązanie dla pacjentów, którzy nie chcą poddać się bardziej inwazyjnym zabiegom, ponieważ obawiają się ewentualnych komplikacji, wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych. Zabiegi laserem frakcyjnym są bezpieczne, choć niektóre z nich mogą być bolesne. Zaraz po zabiegu laserem może pojawić się zaczerwienienie, lekka opuchlizna i przebarwienia skóry, ale po kilku godzinach objawy powinny ustąpić. Na drugi lub trzeci dzień skóra zacznie się łuszczyć – wtedy będziesz mogła ocenić rezultat laseroterapii. Nadzwyczajnymi zaletami lasera frakcyjnego jest mała ilość przeciwwskazań oraz cena, która jest znacznie niższa niż operacje plastyczne.