Czwarta dawka szczepionki na COVID

Szczepienie przeciw COVID-19 to jedna z rzeczy, które możemy zrobić, aby powstrzymać epidemię. Obecnie jest już dostępna 4 dawka przypominająca. Warto skorzystać z programu bezpłatnych szczepień COVID.

Jak to działa szczepionka na COVID?

Szczepionki wyzwalają naturalną produkcję przeciwciał przez organizm. Pobudza również nasze komórki odpornościowe do ochrony przed infekcją COVID-19.

Czy warto się zaszczepić przeciw wirusowi COVID-19?

Przerywając przenoszenie koronawirusa z człowieka na człowieka, możliwe jest pokonanie wirusa COVID. Szczepionki dają nam taką możliwość. Każdy, kto zostanie zaszczepiony, ma szansę przerwać łańcuch infekcji. Nasze szczepienia mają na celu nie tylko zwiększenie naszej ochrony. Ma to również chronić naszych rodziców, dziadków, dzieci i przyjaciół.

Gdzie mogę zaszczepić się kolejna dawką przeciw COVID?

Tak jak poprzednio, szczepienie przeciwko COVID-19 odbywa się w specjalnie wyznaczonych miejscach. Na stornie rządowej jest pełna lista punktów szczepień wykonujących bezpłatne szczepienia przeciw koronawirusowi COVID-19.

Gzie w Koszalinie mogę wykonać szczepienie na COVID?

W Koszalinie najlepszym punktem szczepień jest Bezpieczna Przychodnia przy ul. Lelewela 7. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące szczepienia znajdują się na stronie przychodni bezpiecznaprzychodnia.pl